پاورمتر نوری ST-3213 PON


شبکه‌های فیبر‌نوری با پهنای باند بالا، به زیرساخت‌هایی با ثبات نیاز دارند. نصب صحیح و نگهداری از فیبرها برای به حداقل رساندن خرابی شبکه ضروری است. برای انجام بازبینی وضعیت فیبرها، بررسی و عیب‌یابی پیشرفته، وجود پاورمیتر نوری (Optical Power Meter) ضرورت دارد. OPM ابزاری جهت ‌اندازه‌گیری توان دقیق تجهیزات و یا سیگنال نوری عبوری از فیبر و همچنین تعیین میزان افت سیگنال نوری است.


SKU:
برند: Sunma
شما نیز می توانید امتیاز دهید
امتیاز کاربران :

PON پاورمتر Sunma به طور خاص جهت اندازه گیری شبکه های FTTx طراحی شده است. این دستگاه قادر است همزمان سیگنال های داده، ویدیو و صدا (1310nm, 1550nm,1490nm) را تست و اندازه گیری کند. ST-3213 PON Power Meter ابزاری ضروری برای نگهداری پروژه های PON است.

پاورمتر نوری ST-3213 PON


 مشخصات فنی

-40dBm~+20dBm Measurement Range
<1.5dB Passing through insertion Loss
±0.1dB Linearity
-70dBm~+6dBm Measurement Range
FC/SC/ST OPM Connector
Supported Auto-off Function
15dBm Max Output power
10 different Sets Threshold
0.01dB Resolution

 

3x1.5V AA battery Power Supply
SM 9/125um Fiber Type
dB/dBm/xW Measurement Unit
424g Weight
-25℃~70℃ Storage temperature
-10 to 60°C Operating Temperature

ویژگی‌ها

 

پاورمتر نوری ST-3213 PON

 

video, Voice and data signal synchronous measurement

simultaneous measurement for all three wavelengths on the fiber (1490nm,
  1550nm,1310nm)

• Burst mode measurement of 1310nm upstream

• PC connect: threshold setting , data transfer, wavelength calibration

• USB communication port to data transfer to a PC.1000. measurement items can
  be saved in ST-3213 PON power meter or computer for data review

• Professional design, high sensitivity, Lightweight

Shatter-Resistant Sleeve Protect the Power Meter from falling and shocking • 

 


استانداردها

 

پاورمتر نوری ST-3213 PON

  • Hugh Turner
    Jul 21, 2015, at 10:10-

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque at magna ut ante eleifend eleifend.

  • Hugh Turner
    Jul 21, 2015, at 10:10-

    Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque at magna ut ante eleifend eleifend.

ADD REVIEW